Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Frissítések, közlemények

A játék újdonságai, hírei és frissítései:

2014/09/07 frissítések: Az északi mellett már a keleti terület is teljesen készen van! Valamint új gombok lettek az oldalon.

Legutóbbi témák
» Eregathus El'dan
A város előtt EmptyKedd Nov. 18, 2014 7:01 pm by Akos0301

» Az erdőben
A város előtt EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:48 pm by Kendra White

» Harcok
A város előtt EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:17 pm by Kendra White

» Rosso és NJK-i
A város előtt EmptyHétf. Okt. 13, 2014 4:08 pm by Rosso

» Csevegő
A város előtt EmptyVas. Okt. 12, 2014 1:42 pm by Kendra White

» Vándor és az NJK-i
A város előtt EmptySzomb. Okt. 11, 2014 12:49 pm by Vándor

» A város előtt
A város előtt EmptyVas. Szept. 28, 2014 12:43 pm by Northan

» Déli kapu
A város előtt EmptyVas. Szept. 28, 2014 12:35 pm by Northan

» Lakóházak
A város előtt EmptySzomb. Szept. 27, 2014 5:38 pm by Vándor

» Déli főutca
A város előtt EmptySzomb. Szept. 27, 2014 5:32 pm by Vándor

» Fanra piac
A város előtt EmptySzomb. Szept. 27, 2014 4:26 pm by Kendra White

» Fanravin ételszállítási központ
A város előtt EmptyVas. Szept. 21, 2014 8:42 am by Kendra White

» Fanra fogadó, istálló és állatkereskedés
A város előtt EmptyVas. Szept. 21, 2014 8:40 am by Kendra White

» Navas növénybolt
A város előtt EmptySzomb. Szept. 20, 2014 1:27 pm by Kendra White

» Jim szabó üzlete
A város előtt EmptySzomb. Szept. 20, 2014 1:21 pm by Kendra White

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Ápr. 24, 2023 8:34 am-kor volt itt.

 

 A város előtt

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kendra White
Admin
Kendra White


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2014. Aug. 25.

A város előtt Empty
TémanyitásTárgy: A város előtt   A város előtt EmptyCsüt. Aug. 28, 2014 9:57 am

Kívülről is látszik, hogy Rossona milyen nagy. A várost magas, kőfal veszi körül, amin két bejárat van, mindkettőnél őrök állnak. Ha ismernek könnyedén bemehetsz, ha azonban idegen vagy, jó nagy ellenőrzések után is csak vonakodva engednek utat neked. Mindkét út, amely a városba vezet, rendezett, este 50 méterenként fáklyákat gyújtanak, hogy el ne tévedjen, a kedves utazó. A városon kívül is vannak árusok, főleg gyógynövényeiket, vagy különleges ruházataikat kínálják az arra látogatóknak. Áll itt még egy istálló is, amelyből lovakat vagy szekereket lehet bérelni, vagy elszállásoltatni.  
Vásárlási lehetőségek:
Gyógynövények:
Szedres gyógyital, 30 Gk
Epres ital, 15 Gk
Mentás, alkoholos ital: 40 Gk
Ruházatok:
Jaguár-bőr kesztyű, Felszerelésbónusz +1, 80 Gk
Egyszerű vászon csuklya, Felszerelésbónusz +2, 110 Gk
Bárányszőr-felsőrész, Felszerelésbónusz +7, 200 Gk
Fegyverek:
Egyszerű, szürke dobótőrök, Ügyesség +2, Célzás +1 darabja 30 Gk
Egyszerű, egyenes, sötétszürke kard, Erő +1, Gyorsaság, +2
Állatok:
Lovak bérlése, állatonként 500 Gk
Szekér bérlése, 755 Gk
Lovak, szekerek elszállásolása: naponként 50 Gk


Utazási lehetőségek:
Déli kapu
Nyugati kapu
Erdős területek
Vissza az elejére Go down
https://survivers.hungarianforum.com
Kendra White
Admin
Kendra White


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2014. Aug. 25.

A város előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város előtt   A város előtt EmptySzer. Szept. 03, 2014 4:03 pm

/12H, Első Hold, harmadik nap - Elő Közép/

* A sátramat már összepakoltam, fegyvereimet megigazítottam, most már csak arra várok, hogy az a lusta kereskedő kitolja a képét, a házából és adjon egy valamire való paripát nekem. Innen, az erdő széléről észrevétlenül tudom, a mindennapi Pogonok életét figyelni. Talán ez az egyetlen ok, amiért hiányozni fog, az "otthonom". DE tudom, hogy mindent helyesen csinálok. Apám, anyám és a testvéreim is azt akarnák, hogy bosszút álljak. Meg is fogom tenni! Elszánt vagyok és erős... Vagy, talán csak áltatom magam.

Mindenesetre a kapun kivánszorog, az öregúr, aki a lovakat gondozza, én pedig fogom magam és a legkisebb feltűnés nélkül előbújok rejtő helyemről. Odasétálok az istállóhoz.
Először csak nézegetem a lovakat, simogatom őket és beszélek hozzájuk. Aztán az úr odajön hozzám, nem szól egy szót sem, így hát feltételezem, nekem kéne.*

- Jó napot! Egy lovat szeretnék a vándorutamra. Maga szerint melyik a legjobb választás, e célra? *Próbálok felnőttesen beszélni, de érzem, nem nagyon megy. A férfi magyaráz egy kicsit a lovai természetéről, főképp fényezi őket, aztán kiválaszt, egy szép sötétbarna mént.*

- Rendben, és mennyi lesz?
*Az úr 750 Gk-ért nekem adja örökre, ami azért különleges, mert tőle csak kölcsönözni lehet!

Vásárlás: Ló – 750 Gk


Tíz perc múlva, az újdonsült lovam, felkötözve, útra készen lépked mellettem. Beviszem az erdőbe és néhány ételt, a vízzel teli kulacsomat és az egyik kardomat beteszem, az árustól kapott málhámba. Mikor ez megvan, felpattanok „Mahi”-ra, a lovamra és lépésben elindulunk az erdő sűrűjébe.*

Utazás: Erdős területek

Energia: 17/18
Tapasztalat: 0 (első hsz)


A hozzászólást Kendra White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 06, 2014 1:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://survivers.hungarianforum.com
Northan

Northan


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2014. Aug. 29.

A város előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város előtt   A város előtt EmptySzer. Szept. 03, 2014 5:26 pm

/12H, Első Hold, harmadik nap - Elő közép

* Szürke ruhámban megyek és egyre közelítek a város kapujához. *

=Mit csináltak vajon? Mit tettek?

* Elmélkedek magamban, majd úgy tíz méterre a kaputól megállok és szúrós tekintettel figyelem az őröket, majd elindulok felé, közben a rejtett pengémet vizsgálom, hogy biztosan használni tudjam, ha szükséges. Pedig nem szeretnék harcot, csupán azt megtudni, hogy mi van a többiekkel. *

- Jó napot.

* Szólok az őröknek, majd felmutatom íjamat, aztán körbe is fordulok, mutatva, hogy nincs nálam semmi veszélyes, de még így is egy jó ideig eltart, míg beengednek. Szerencsére újonc őrök vannak, különben megismertek volna. Lassú léptekkel közelítek ahhoz a házhoz, ahol egykor én is laktam... *

Utazás: Rossona

Energia: 17/18
Tapasztalat: 0 (első hsz)


A hozzászólást Northan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 28, 2014 12:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Northan

Northan


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2014. Aug. 29.

A város előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város előtt   A város előtt EmptyVas. Szept. 28, 2014 12:43 pm

/12H, Első Hold, harmadik nap - Elő közép

* Rohanva érkezek ki a város határából. Visszanézek, hogy még követnek-e, de mivel nem látok senkit, aki utánam jönne, így megyek tovább, csak kissé lassabb tempóban már. Közben nagyokat lélegzek. *

= Ezt még visszakapjátok!

* Gondolom mérgesen, s elindulok az erdő felé. Egy hely, ahol legalább otthon érzem magamat. *

Utazás: Erdős területek


Energia: 15/18
Tapasztalat: 0 (harmadik hsz)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A város előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város előtt   A város előtt Empty

Vissza az elejére Go down
 
A város előtt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A játék :: Északi terület - Are Nod :: Rossona-
Ugrás: